Genel Bakış

Geri ödeme ve iade politikamız 30 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 30 gün geçmişse, size tam bir geri ödeme veya değişim sunamıyoruz.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürününüzün kullanılmamış ve aldığınız haliyle aynı durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında ​​olmalıdır.

Birçok ürün türü iadeden muaftır. Gıda, çiçek, gazete, dergi gibi çabuk bozulan ürünler iade edilemez. Ayrıca kişisel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvı veya gazlar içeren ürünleri de kabul etmiyoruz.

İade edilemeyen ek ürünler:

Hediye Kartları

İndirilebilir yazılım ürünleri

Bazı sağlık ve kişisel bakım ürünleri

İade işleminizi tamamlamak için makbuz veya satın alma belgesine ihtiyacımız var.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye iade etmeyin.

Yalnızca kısmi geri ödemelerin yapıldığı belirli durumlar vardır:

Açık kullanım belirtileri olan rezervasyon yapın

Orijinal durumunda olmayan herhangi bir ürün bizim hatamızdan kaynaklanmayan sebeplerden dolayı hasar görmüş veya eksik parçalanmıştır.

Teslimattan 30 gün sonra iade edilen herhangi bir ürün

Geri ödemeler

İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

Onaylanmanız durumunda geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli sayıda gün içerisinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir kredi uygulanacaktır.

Geç veya eksik geri ödemeler

Henüz geri ödeme almadıysanız lütfen önce banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Lütfen kredi kartı şirketinizle iletişime geçin. Geri ödemenizin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin yayınlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yapmanıza rağmen hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle {email adresi} adresinden iletişime geçin.

Ürün satmak

Yalnızca normal fiyatlı ürünlerde iade yapılabilir. İndirimli ürünler iade edilemez.

Borsalar

Öğeleri yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştiririz. Aynı ürünle değiştirmek isterseniz lütfen shop@harrisonsbaklava.com adresinden bize e-posta gönderin ve ürününüzü şu adrese gönderin:
Harrisons Bakery Products BV
Schipholweg 1011 A, 2143 CH Boesingheliede

Hediyeler

Ürün, satın alma sırasında hediye olarak işaretlendiyse ve doğrudan size gönderildiyse iade ettiğiniz değere eşit bir hediye kredisi alacaksınız. İade edilen ürün teslim alındıktan sonra tarafınıza bir hediye sertifikası gönderilecektir.

Ürün satın alındığında hediye olarak işaretlenmemişse veya hediyeyi veren kişi siparişi daha sonra size vermek üzere kendisine göndermişse, parayı hediyeyi verene iade edeceğiz ve o da sizin iade ettiğinizi doğrulayacaktır.

Sevk etmek

Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese göndermelisiniz:

Harrisons Bakery Products BV
Schipholweg 1011, 2143 CH Boesingheliede.

Ürününüzü iade ederken nakliye masraflarını ödemek sizin sorumluluğunuzdadır. Nakliye masrafları iade edilmez. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye masrafları geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere göre değişim yaptığınız ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünü alacağımızı garanti edemeyiz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?

İade ve iadelerle ilgili sorularınız için lütfen shop@harrisonsbaklava.com adresinden bizimle iletişime geçin.